Instytut Geografii · Wydział OiG · Uniwersytet GdańskiKwiecień 25 2017 22:10:24

Inne informacje

Odnośniki

Instytut Geografii Uniwersytetu Gdańskiego

Instytut Geografii, złożony z dziewięciu jednostek organizacyjnych, wchodzi w skład Wydziału Oceanografii i Geografii Uniwersytetu Gdańskiego.

Od lutego 2010 r. siedziba Instytutu Geografii mieści się w czterokondygnacyjnym skrzydle B kompleksu budynków położonych w Gdańsku przy ul. Bażyńskiego 4. Dwie niższe kondygnacje zajmują sale dydaktyczne, składnica map, laboratoria naukowe i dydaktyczne oraz przestrzenie rekreacyjne dla studentów. Na wyższych kondygnacjach znajdują się pokoje pracowników oraz Sekretariat i Dyrekcja Instytutu.

INSTYTUT GEOGRAFII UG

ul. Bażyńskiego 4, 80-309 Gdańsk
tel. 58 523 65 01 wew. 65 01
e-mail: ig@ug.gda.pl

www.geo.univ.gda.pl

Aktualne numery telefonów pracowników Instytutu Geografii UG >> spis telefonów

Tutoring na WOiG UG
OGŁOSZENIA:
Noc Geografa
Pobierz program >>
Nagroda dla Pana dra Marcina Połoma
Miło nam poinformować, że Pan dr Marcin Połom został laureatem nagrody Gdańskiego Towarzystwa Naukowego i Prezydenta Miasta Gdańska dla młodych badaczy. Rozprawę doktorską pt. "Przemiany funkcjonowania komunikacji trolejbusowej w Polsce w latach 1989-2013" uznano za najlepszą pracę z zakresu Nauk o Ziemi w 2016 r.
Panu Doktorowi serdecznie gratulujemy!

Dyrekcja Instytutu Geografii

Nagroda im. Krzysztofa Celestyna Mrongowiusza dla Pana prof. dra hab. Stanisława Fedorowicza

Miło nam poinformować, że Pan prof. dr hab. Stanisław Fedorowicz, kierownik Katedry Geomorfologii i Geologii Czwartorzędu, został tegorocznym laureatem nagrody „Nauczyciel Roku” im. Krzysztofa Celestyna Mrongowiusza, przyznawanej w Uniwersytecie Gdańskim za szczególne osiągnięcia dydaktyczne.

Panu Profesorowi serdecznie gratulujemy!

Dyrekcja Instytutu Geografii
Kronika spotkań rocznika 1957-1961 geografii
Kronika spotkań rocznika 1957-1961 geografii >>
Organizacja roku akademickiego 2016/2017 w Instytucie Geografii
.
Interdyscyplinarny program stażowy dla studentów Nauk o Ziemi - 'NoZ na Staż'.
pobierz plik >>
Profesjonalny System Tutoringu Akademickiego dla Studentów Wydziału Oceanografii i Geografii UG "TUTOR-WOiG"
Let’s se@ Vibrant Urban Solutions for Baltic Cities
W imieniu zespołu organizatorów, a także międzynarodowego stowarzyszenia ISOCARP, Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej, w tym Koła Naukowego Doktorantów i Młodych Pracowników Naukowych DoctorAnts oraz Studenckiego Koła Naukowego Laboratorium Ewolucji Miejskich serdecznie zapraszam do śledzenia oraz udziału w międzynarodowym projekcie Mentor&Student Research Lab 2.0. Let’s se@ Vibrant Urban Solutions for Baltic Cities, którego celem jest budowanie platformy stałej współpracy ekspertów, doktorantów i studentów.

Stron 1 z 2 1 2 >
Prezentacja jednostek: